2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Modulinė elektrinės pavaros matrica (MEB)

Vienas modulis. Daug modelių.

Nesvarbu, ar tai miesto automobilis, SUV ar erdvus 7 vietų automobilis, modulinė elektrinės pavaros matrica arba trumpiau – MEB – jums suteikia tai, ko galima tikėtis iš ateities elektromobilumo. Ši naujoji platforma sukurta specialiai elektromobiliams. Ypatingos savybės: MEB platforma optimaliai išnaudoja šios technologijos galimybes. Galite pasidžiaugti, kadangi tai reiškia daugiau erdvės, kintamumo, nuvažiuojamo atstumo, patogumo ir dinamikos. Arba paprasčiausiai – tai naujas mobilumo būdas.

image

Daugiau galimybių jums augti.

Volkswagen apie elektromobilumą pagalvojo visiškai iš naujo. Jums daugiau nebereikės degimo variklio bei pavarų su kardanu arba degalų bei išmetimo sistemos.

Pasisekė ne tik jums. Pasisekė ir mūsų inžinieriams bei dizaineriams. Rezultatas: didesnė ratų bazė, trumpesnės iškyšos, o maži elektros varikliai yra ant ašių.

Ir tai ne tik atrodo dinamiškai, bet yra puiki platforma visoms transporto priemonėms – nuo kompaktinio automobilio iki furgono. Patirsite visiškai naują erdvės pojūtį ir turėsite daug daugiau vietos sau, keleiviams ir bagažui.

Sistemos energija.

image

ID. šeimos širdies dalis – tai gretai įkraunamų akumuliatorių sistema, kuri integruota taupant vietą ir su apsauga transporto priemonės grindyse. 

Ji keičia svorio centrą ir geriau paskirsto svorį, kad galėtumėte mėgautis ypač subalansuotu ir dinamišku važiavimu. Be to, akumuliatorių galima pasirinkti pagal savo poreikius. Jeigu nustatysite mažesnę tolimo atstumo vertę, nes daug važinėjate mieste, tuomet užteks mažesnio akumuliatoriaus. Tuomet automobilis bus pigesnis. O jeigu jums reikia daug energijos dideliems atstumams, automobilio akumuliatorius bus didesnis.

Jums taip pat gali patikti: