ID. Vizzion
Elektrinio mobilumo vizija.

ID. Vizzion
Elektrinio mobilumo vizija.

Geriausias ateities pranašavimo kelias yra jos išradimas. Todėl mes aktyviai kuriame rytojaus elektrinį mobilumą. Su visomis mūsų vizijomis, idėjomis ir techninėmis galimybėmis. Tuo metu sukuriami automobiliai, kurie padarys Tavo gyvenimą paprastesnį ir geresnį. O geriausias tam įrodymas yra tai, kad ateitis jau seniai prasidėjo.

people in front of the ID. Vizzion

Koncepcinis automobilis ID. Vizzion yra, kaip sako jo pavadinimas, mūsų ateities elektromobilio vizija: aukščiausios klasės sedanas su pažangiuoju dizainu, intelektualia salono koncepcija ir kryptį rodančia technologija. Elektros varikliai ant priekinės ir galinės ašių sudaro visų ratų pavarą su ypač dinamišku pagreitėjimu. Didelę, 665 kilometrų ridos atsargą užtikrina galingas ličio jonų akumuliatorius, kuris integruotas į automobilio dugną.

--:--

ID. Vizzion automobilyje Tu esi dėmesio centre. Tai pastebėsi jau įlipdamas, nes jis identifikuos Tave, naudodamas veido atpažinimą, ir atidarys Tau duris. Tuo pačiu metu pulsuoja automobilį juosiančios šviesos diodų juostos. Viduje Tu jausies kaip didžiulėje svetainėje ir mėgausies ergonomiškų sėdynių komfortu. Šoniniai langai bei panoraminis stiklinis stoglangis pageidaujant gali būti užtemdomi.

Vienintelis dalykas, kurio Tu turėsi atsisakyti, yra vairas. Valdymo elementai yra virtualūs ir projektuojami į saloną, naudojant papildytą realybę. Tu galėsi juos matyti tik pro sumaišytosios realybės akinius. Sąveika yra intuityvi ir todėl labai paprasta. ID. Vizzion atpažįsta Tavo gestus ir įsiklauso į žodžius. Laikui bėgant jis netgi išmoks geriau Tave suprasti. Atrodo kaip mokslinė fantastika, tačiau netrukus tai bus jau mokslas be fantastikos.

ID. Vizzion from above with opened doors
ID. Vizzion seen from the front with incident light

Su ID. Vizzion visiškai automatizuotas važiavimas taptų realybe. Dėl šiuolaikiškiausios technologijos pats automobilis gali tapti vairuotoju. O Tu važiavimo metu galėsi daryti tai, ką norėsi: pramogauti naudodamas žavinčią multimediją, susitelkęs dirbti arba tiesiog atsipalaiduoti. Salono apšvietimas ir temperatūra automatiškai pritaikomi pagal Tavo pomėgius. Be to, yra kitų inovacijų, kurios atneš naudos ne tik Tau, bet ir kitiems eismo dalyviams. ID. Vizzion galvoja apie visus.

Valdanti projekcija. Kryptį rodanti technologija.

ID. Vizzion galvoja ne tik apie Tave, bet ir apie kitus eismo dalyvius. Jo HD matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai su savo 8000 atskirai valdomų šviesos diodų gali projektuoti ant kelio „zebro“ juostas. Pagal tai pėstieji pamato, kad ID. Vizzion juos atpažino, ir gali saugiai pereiti kelią.

Papildytos realybės sąsaja. Virtualioji realybė.

ID. Vizzion yra vienas iš pirmųjų automobilių pasaulyje, kuris leidžia pažvelgti į 2030 metus. Tuomet nebebus vairo. Tau jo nereikės, nes Tu viską intuityviai valdysi gestais arba balsu. Valdymo elementai bus virtualūs. Tu galėsi viską matyti pro sumaišytosios realybės akinius. Skamba kaip mokslinė fantastika. Tačiau jau netrukus taps realybe.

Interjeras. Kosminis laivas.

Priešpriešiais atsidarančios ID. Vizzion durys suteikia Tau komfortišką prieigą į visiškai naujai sukurtą saloną. „Open Space“ koncepcija sukurta būtent Tau, kaip didžiulė dizaino svetainė. Atsisėsk ant vienos iš ergonomiškų sėdynių, užtemdyk, jei pageidauji, langus, aktyvuok triukšmų slopinimą ir skirk laiką darbui arba atsipalaidavimui.

the interior of the ID. Vizzion without a steering wheel

Užsisakykite dabar ir būkite eilės priekyje.

Gaukite visas naujienas apie ID.3, rezervacijas ir elektrinį mobilumą.