ID. Crozz
Pasiruošęs, jei tai esi Tu.

ID. Crozz
Pasiruošęs, jei tai esi Tu.

Kaip atrodytų mobilumas, jei Tu galėtumei jį atrasti iš naujo? Mes turime viziją, kuri elektrifikuoja Tavo kasdienybę. Elektromobilis, kuris pagerins Tavo gyvenimą. Toks pažangus, kad supras Tave. Žodis į žodį. Ir taip integruotas į tinklą, kad bus Tau artimesnis, nei kada nors anksčiau. Dėl technologijos, kuri veda Tave pirmyn. Suteikia Tau naujų laisvių. Ir įkvepia Tave naujiems atradimams.

Mūsų idėja – tai elektromobilis visiems. O kadangi kiekvienas žmogus yra kitoks, ir jam reikia šiek tiek kitko, mes sukūrėme automobilį, kuris tinka kiekvienam. Tokį asmeninį, kad jis puikiai tinka Tau. Arba Tavo šeimai. Arba Tavo profesijai. Kaip, pavyzdžiui, mūsų koncepcinis automobilis ID. Crozz. Šiuolaikiškas krosoveris vienija stipriąsias visureigio puses ir kupė eleganciją. Visai praktiškas. Nes jis yra mieste ir gamtoje kaip namuose. Kaip ir Tu. Ir atveria Tau daug galimybių. Visai paprastai. Ir visai elektriškai.

--:--

Su ID. Crozz Tu esi laisvas daryti viską, kas Tau yra svarbu. Nesvarbu, kokiu keliu Tu pasuksi. Todėl ridos atsarga yra tokia didelė, kad beveik nėra nepasiekiamų tikslų. Taigi, palik miestą ir kasdienybę už nugaros bei leiskis į atradimų kelionę. Jo didžiulį saloną mes įrengėme taip, kad jame būtų galima jaustis kaip namuose. Jis yra lankstus ir suteikia daug vietos. Taip daug, kad jame telpa krosinis motociklas. Ir bagažas visoms atostogoms. Dėl naujausios technologijos jis rūpinasi grynu, švariu oru. Viduje ir išorėje. Su savo be emisijos veikiančiu elektros varikliu jis važiuoja taip tyliai, kad Tu visais jutimo organais patirsi gamtą nuo miško kelio iki viršukelės. O dėl dinamiškos visų ratų pavaros Tu atrasi vietas, kuriose dar niekuomet nesi buvęs. ID. Crozz visuomet pasirengęs nuotykiui. Ir toks pat spontaniškas, kaip ir Tu.

the rear end of the ID. Crozz at the lake

Volkswagen koncepcinis automobilis ID. Crozz simbolizuoja elektrinį ateities mobilumą. Jis kupinas inovacijų, kurios leidžia dinamiškai ir tyliai „slysti“ vingiuotais keliais. Kada nors ateityje pageidaudamas Tu taip pat važiuosi autonomiškai ir tuo metu galėsi tiesiog mėgautis vaizdais. O, taip, su šiuo įjungtu į skaitmeninį tinklą automobiliu Tu gali net kalbėtis. Taigi, pasisveikink su savo laisve.

Erdvės stebuklas. Daugiau vietos idėjoms.

ID. Crozz buvo sukurtas, kad suteiktų Tau daugiau laisvės. Ir laisvos erdvės. Ypatingą dėmesį mes skyrėme tam, kad nebūtų nieko nereikalingo. Pavyzdžiui, priekinių durų galinių statramsčių. Taip pat gali būti lengvai perstumiamos galinės sėdynės ir vidurinė konsolė. Taip Tu turėsi daugiau laisvos vietos viskam, kas Tau yra svarbu.

ID. Crozz with open doors, offering a view into the interior

Visų ratų pavara. Laisvė, kur Tu bevažiuotumei.

ID. Crozz veda Tave pirmyn. O su jo elektrine visų ratų pavara beveik visur. Dėl naujų technologijų jau netrukus su vienu akumuliatoriaus įkrovimu bus įmanoma iki 500 kilometrų ridos atsarga. Taigi, palik kasdienybę už nugaros ir važiok. Vienas arba su žmonėmis, kurie Tau yra svarbūs. Pakankamai sportiškai. Ir lokaliai be emisijos.

Side view of the ID. Crozz while driving along the lake

Važiuok autonomiškai. Skirk daugiau laiko sau.

Važiuoti ar leisti, kad vežtų. ID. Crozz automobilyje Tu gali rinktis. Vairo prisilietimo pakanka, kad „ID. Pilot“ perimtų valdymą. Arba Tu gali jam tai pasakyti, naudodamas valdymą žodinėmis komandomis. Beje, autonominiame režime vairas įtraukiamas. Todėl Tu turi daugiau laisvos erdvės iš tikrųjų svarbiems dalykams. Pavyzdžiui, gamtovaizdžiams. Arba gerai knygai. Nors tai dar yra ateities muzika, tačiau ji skamba labai gerai visiems.

interior of the ID. Crozz during autonomous driving mode

Užsisakykite dabar ir būkite eilės priekyje.

Gaukite visas naujienas apie ID.3, rezervacijas ir elektrinį mobilumą.