Side frontal view of the new ID.7 in camouflage look in a desert environment.

Naujasis ID.7 maskuojančia išvaizda
Vizija tampa realybe

Atlaisvinkite vietos naujausiam ID. šeimos nariui: užmaskuotas priešgamybinis ID.7 modelis pirmą kartą viešai pristatomas 2023 m. pradžioje. Elektrinio sedano išvaizda vis dar apgaubta maskuote. Gamybai paruoštos šio automobilio versijos pasaulinė premjera bus surengta antrąjį 2023 m. ketvirtį.

Atlaisvinkite vietos naujausiam ID. šeimos nariui: užmaskuotas priešgamybinis ID.7 modelis pirmą kartą viešai pristatomas 2023 m. pradžioje. Elektrinio sedano išvaizda vis dar apgaubta maskuote. Gamybai paruoštos šio automobilio versijos pasaulinė premjera bus surengta antrąjį 2023 m. ketvirtį.

CES (angl. Consumer Electronics Show) parodoje Las Vegase naujasis ID.7 skaitmenine maskuojančia išvaizda nepaliko abejingų! Automobilio apdaila išryškino užmaskuotą priešgamybinį modelį ir pribloškė žiūrovus.

Išmanioji maskuotė veikia interaktyviai ir būsimajame aukščiausios klasės ID. šeimos modelyje atspindi kitą skaitmeninimo etapą. 40 dažų sluoksnių buvo užtepta, dalis jų yra laidūs, o dalis – izoliuojantys. 22 atskirai valdomos transporto priemonės sritys yra įjungiamos po viršutiniu sluoksniu (elektroliuminescencija), kad jos šviesų. Apjungus visa tai su garso sistema, pagal ritmą yra apšviečiamos atskiros kėbulo sritys.

Naujos proporcijos, didesnis nuvažiuojamas atstumas

Naujasis ID.7, kurio pasaulinė premjera įvyks antrąjį 2023 m. ketvirtį, yra pirmasis visiškai elektrinis Volkswagen sedanas, sukurtas naudojant modulinės elektrinės pavaros platformą (MEB). Svarbiausi jo išskirtinumai – aerodinaminis dizainas, išmani klimato kontrolės valdymo koncepcija ir numatomas didesnis nuvažiuojamas atstumas, kuris turėtų siekti iki 700 kilometrų, priklausomai nuo baterijos talpos (WLTP).

Right side view of the new ID.7 in camouflage look in a desert environment.

Naujojo ID.7 dizainas toks pat kaip ir visiškai elektrinės ID. modelių šeimos. Sedano stilius išsiskiria aerodinaminėmis priekinėmis ir stogo linijomis, kurios padeda sumažinti energijos sąnaudas ir padidina nuvažiuojamą atstumą. Oro angos priekyje leidžia oro srautui kryptingai judėti palei transporto priemonės šonus galo link. Tokiu būdu suformuojama savotiška oro užuolaida, kuri sumažina oro srautą transporto priemonės šonuose. Nuožulnus stogas prisideda prie labai gero ID.7 aerodinaminio pasipriešinimo koeficiento.

Kaip ir visi ID. šeimos modeliai, naujasis ID.7 sukurtas naudojant Volkswagen grupės modulinę elektrinės pavaros platformą. Trumpų išsikišimų turinčios modulinės platformos su ilga ratų baze (2,97 metro) pranašumai naudingi salonui. Tai ID.7 modeliui suteikia prabangaus sedano ir erdvumo pojūtį.

Inovacijos tarsi standartas

Kuriant naujausią ID. modelį buvo atsižvelgta į daugybės klientų įžvalgas. Dėl to buvo galima pagerinti naudojimosi patirtį atitinkamose srityse. Be to, daugelis naujovių naujajame ID.7 modelyje bus diegiamos standartiškai:

  • Nauja ekrano koncepcija
  • Papildytos realybės projekcinis ekranas
  • 38 centimetrų (15 colių) ekranas
  • Nauja klimato kontrolės sistema su valdikliais, integruotais į pirmąjį informacijos ir pramogų sistemos lygį
  • Šviečiantys jutikliniai slankikliai

Vėsinimas iki smulkiausių detalių

Naujoji klimato kontrolės koncepcija su išmaniais ortakiais siūlo daugybę funkcijų. Pavyzdžiui, artėjant prie elektromobilio, naujasis ID.7 atpažįsta naudotoją pagal raktą, o sistema pati pradeda vėsinti saloną karštomis vasaros dienomis arba ima jį šildyti šaltomis, dar net neįlipus į automobilį. Naujai suprojektuoti išmanūs ortakiai „Smart Air Vents“ valdo oro srautą ir dinamiškai jį maišo, kad oras kuo greičiau pasiskirstytų salone.

Kai keleiviai sėdi automobilyje, oro srautas gali būti nukreipiamas į kūną arba netiesiogiai į visą saloną. Šias funkcijas visada galima matyti, aktyvuoti ir išsaugoti atskirame naujajame dideliame ekrane. Specialūs pageidavimai aktyvuojami naudojant valdymą balsu: pasakius „Labas, Volkswagen, man šąla rankos!“, naujasis ID.7 įjungia vairo šildymą. Be to, šiltas oras kryptingai nukreipiamas rankų link.

Su naujuoju ID.7 papildome savo elektrinių modelių asortimentą. Šis sedanas jums pasiūlys aukščiausios kokybės technologijas ir kokybę.
Thomas Schäfer
Volkswagen prekės ženklo generalinis direktorius

ID. šeima toliau auga

Su naujuoju ID.7 sedanu Volkswagen plečia savo visiškai elektrinę ID. šeimą populiariame aukštesnės vidutinės klasės segmente.

Naujasis ID.7 yra šeštasis ID. modelis, o po ID.4 – antras pasaulinis elektrinis Volkswagen modelis. Elektrinis sedanas bus pristatytas trijose pagrindinėse rinkose – Kinijoje, Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Europos rinkai jis bus gaminamas Volkswagen Emdeno gamykloje.

Iki 2026 m. Volkswagen pasiūlys dar devynis elektromobilius. Taip siekiama kiekviename automobilių segmente klientams pateikti tinkamą pasirinkimą.

Rear view of the new ID.7 in camouflage look in a photo studio.

Prenumeruokite naujienas ir viską sužinokite pirmi!

Gaukite nuolat atnaujinamas naujienas apie ID. šeimą ir elektromobilumą.