Disguised VW ID.4 3-4 front view

Visiškai elektrinis ID.4

Ateities kartos visureigis – jau pakeliui

Ateities kartos visureigis – jau pakeliui

Universalus kaip visureigis, 
tvarus kaip ID.

Naujasis ID.4 pasižymi dviejų pasaulių derme: modernaus visureigio universalumu ir tvariu elektrinio automobilio našumu. Tiems, kurie nori visko. Be jokių išlygų.

Visureigis kitaip:
visiškai elektrinis ID.4

Progresyvus dizainas

ID.4 išvaizda nė akimirkai neleidžia suabejoti – tai progresyvus visureigis. Sukurtas inžinierių ir dizainerių, kurie tiki drąsiomis idėjomis ir trokšta pažinti naujus kelius. 

Tvarus našumas

Visureigis, pasižymintis sportiniams automobiliams būdingu įsibėgėjimu. Ir pažangaus elektrinio variklio bei akumuliatoriaus technologijos užtikrintu tvarumu. Įelektrinantis pojūtis.

Moteris žiūri į VW ID.4 priekį

Išmaniosios asistavimo vairuotojui sistemos

Naujausia balso atpažinimo technologija leidžia ID.4 dar geriau suprasti balso komandas, o jo išmaniosios asistavimo vairuotojui sistemos dar labiau palengvina vairavimą. Visa tai padeda sutelkti dėmesį į tai, ką mėgstate labiausiai: vairavimą.

Naujų kelių pažinimo menas

„Nonotak Studio“ – tai jungtinis instaliacijų ir vizualiųjų menų projektas, kurį įgyvendina vizualiųjų menų kūrėja Noemi Schipfer ir architektas Takamis Nakamoto. Sužinokite, kaip šis kūrybinis duetas perteikia savo požiūrį į ID.4 meninės išraiškos priemonėmis. 

--:--