Volkswagen ID.R, electric race car, warehouse

#challengeacceptID: 
ID.R

Palieka įspūdį. Bet ne pėdsakus.

Volkswagen ID. reiškia bekompromisį perspektyvaus elektrinio mobilumo galios potencialą. Jau 2018 metais be emisijos važiuojantis lenktyninis automobilis įvykdė šį aukštą reikalavimą legendinėse kalnų lenktynėse „Pikes Peak International Hill Climb“ su nauju rekordiniu laiku.

Tačiau to nepakanka. Dabar buvo sutrintas į dulkes geriausias elektrinis laikas reikliausioje pasaulyje lenktyninėje trasoje – 20,8 kilometro ilgio Niurburgringo Šiaurės kilpoje. Su tik 6:05,336 minutės laiku Volkswagen vairuotojas Romain Dumas 40,56 sekundės laiku sumušė senąjį Peter Dumbreck priklausantį rekordą.

Tokie pasiekimai yra mums gražiausias įrodymas, kad galima palikti įspūdį be pėdsakų. #challengeacceptID

Prieš laiką. Ateičiai.

Svarbiausias ID.R vaidmuo nėra vieno po kito rekordų gerinimas sunkiausiose pasaulio trasose. Didžiausias iššūkis – tai jo pavyzdžio ir pirmaujančio automobilio vaidmuo visai elektromobilių kartai.

female model in pantsuit in front of the Volkswagen ID.R electric race car, warehouse

Lenkiantis konkurentus ir savo laiką.

Jeigu yra noras gerinti rekordus, reikia ne tik greito automobilio. Reikia idėjų, kaip pralaužti sąlygiškumus. Vėl ir vėl. Nes labai dinamiškoje elektrinio mobilumo srityje kalbama net tik apie greitį kelyje, bet ir apie tobulinimą. Todėl kiekvienas kilometras, kurį nuvažiuoja ID.R, naudingas kiekvienam kitam ID. šeimos modeliui.

Užsisakykite dabar ir būkite eilės priekyje.

Gaukite visas naujienas apie ID.3, rezervacijas ir elektrinį mobilumą.