Moteris sėdi „Volkswagen ID.3“ ir susieja išmanųjį telefoną naudodamasi „App Connect“.

ID. Atnaujinimai nuotoliniu būdu

Išnaudokite atnaujintos ID. modelio programinės įrangos privalumus

Išnaudokite atnaujintos ID. modelio programinės įrangos privalumus

Sužinokite daugiau apie pagrindinius reguliarių programinės įrangos atnaujinimų nuotoliniu būdu privalumus ir šios paslaugos teikimo sąlygas.

Patirkite ateitį šiandien

Volkswagen ID.“ modeliuose net ir po jų įsigijimo gali būti nuotoliniu būdu reguliariai  atnaujinama programinė įranga taip maksimaliai išnaudojant jos patobulinimus. Neužsukant į servisą nuotoliniu būdu diegiamos naujos ir optimizuojamos esamos funkcijos. Sužinokite, kaip visa tai atliekama.

Į savo „Volkswagen ID.“ atsirėmęs vyras žiūri į išmaniojo telefono ekraną – „Volkswagen“ internetiniai atnaujinimai.

Programinė įranga atnaujinama naudojantis automobilio mobiliųjų duomenų prieiga tiesiog vairuojant. Apie paruoštą atnaujinimą informuoja pranešimas ID. informacinėje sistemoje, kur taip pat pateikiamos visos instrukcijos. Diegimas užbaigiamas automobiliui stovint, o kitą kartą naudodamiesi juo galėsite mėgautis naujomis ir efektyviau veikiančiomis turėtomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie tai galite rasti skaitmeniniame transporto priemonės naudotojo vadove.

Pastaba: Atnaujinant ID. programinę įrangą, taip pat galima atnaujinti ir iš anksto įdiegtas programas. Šios programos nėra tiesiogiai susijusios su nuotoliniais ID. atnaujinimais ir gali būti įdiegiamos atskirai. Tam tikrais atvejais, tam gali būti reikalinga naujausia ID. programinės įrangos versija.

Priešais „Volkswagen ID.“ ir apšviestą „Volkswagen“ logotipą stovi raudoną švarkelį vilkinti moteris.

Ar Jūs dar neįdiegėte 2.1 versijos atnaujinimo?

Tokiu atveju užsiregistruokite apsilankymui savo atstovybės servise. Norint įdiegti ID. 2.3 ir vėlesnius atnaujinimus reikalinga ID. programinės įrangos versija 2.1. Sužinokite daugiau apie tai ir atkreipkite dėmesį į D.U.K. skyrelį.

Reikia pagalbos?
Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis telefonu arba užsukite į savo Volkswagen“ atstovybės servisą ir mes mielai Jums padėsime

Internetu gaunamų atnaujinimų sąlygos

Mes išgirdome Jus. Atsižvelgdami į vartotojų atsiliepimus paruošėme visapusiškai atnaujintos ID. programinės įrangos versiją 2.3. Pirmą kartą ją galima įdiegti nuotoliniu būdu, t. y. nevažiuojant į servisą, kuriame įprastai prižiūrimi Volkswagen ID. gamos modeliai. Šiame puslapyje sužinokite apie svarbiausias naujoves.

Pastaba:

 • Norint gauti atnaujinimus nuotoliniu būdu, automobilyje reikia įdiegti ID. programinės įrangos versiją 2.1 ir turėti galiojančią „We Connect Start“ paslaugų sutartį*.
 • Po atnaujinimo įdiegti funkcionalumai priklauso nuo regiono, modelio pagaminimo metų ir sumontuotos įrangos, todėl gali skirtis.
 • ID. programinės įrangos versijos 2.3 diegimas yra būtinas norint gauti kitus atnaujinimus.
 • Dalies programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu yra negalimas. Tai atliekama įgaliotos atstovybės servise.

* Jei dar negavote ID. programinės įrangos atnaujinimo 2.1, prašome susisiekti su savo Volkswagen“ atstovybės specialistais.

„Volkswagen ID.“ viduje sėdinti moteris kažką rašo savo mobiliajame telefone – „Volkswagen“ atnaujinimai nuotoliniu būdu

Jums taip pat reikės turėti galiojančią „We Connect Start“ paslaugų, kuriomis pirmuosius tris mėnesius galite naudotis visiškai nemokamai, sutartį. Tai suteikia daug privalumų kasdien eksploatuojant automobilį, pavyzdžiui, galima iš anksto nustatyti salono temperatūrą arba nuotoliniu būdu stebėti baterijos įkrovimo lygį.

Dar neaktyvavote „We Connect Start“ paslaugų?

Daugiau apie paslaugas ir registraciją galite sužinoti „We Connect Start“ puslapyje.

Kas įeina į atnaujinimą?

ID. programinės įrangos versijos 2.3 atnaujinimas vyksta dviem etapais. Po pirmojo pažangių priekinių žibintų ir pagalbinių vairavimo sistemų veikimas tampa dar efektyvesnis. Automobiliuose, kuriuose sumontuotas projekcinis ekranas, taip pat optimizuojama šios technologijos ir jos programinės įrangos sąveika. Kartu su kitais našumą ir stabilumą pagerinančiais antrosios atnaujinimo dalies pakeitimais yra ir naujos ID. Light apšvietimo technologijos funkcijos bei multimedijos sistemos grafinio dizaino pakeitimai.

Nuotolinio atnaujinimo etapų iliustracija

ID. programinės įrangos atnaujinimas 2.3 suteikia multimedijos sistemai naują išvaizdą. Tokie svarbūs patobulinimai, kaip naujo dizaino skaitmeniniai mygtukai, unikalūs šriftai ir optimizuotas funkcijų meniu išdėstymas, pastebimai palengvino ekrane rodomos informacijos skaitomumą ir multimedijos sistemos naudojimą. Pagrindinės sąrankos mygtukas dabar veikia pagal tai, kokia informacija yra pateikiama ekrane, o jo išvaizdą kiekvienas vartotojas gali pakeisti pagal savo skonį. Taip pat galima pasirinkti, kad greta Volkswagen logotipo būtų rodoma norimos šalies vėliava.

Kada įvyks atnaujinimas?

Jūs jau gavote arba netrukus gausite elektroninį laišką, kuriame Jūsų bus prašoma patvirtinti sutikimą nuotoliniu būdu gauti ID. programinės įrangos atnaujinimą 2.3. Prašome patikrinti savo elektroninio pašto, kurį nurodėte prisijungdami prie savo Volkswagen ID., dėžutę, tačiau neskaitykite laiško tuo metu, kai vairuojate.

Jums davus sutikimą, gali praeiti keletas savaičių, kol ID. automobiliui sėkmingai bus persiųsti reikalingi duomenys. Įsitikinkite, kad Jūsų ID. turi patikimą interneto ryšį ne tik prieš Jums vairuojant, bet ir būnant kelyje.

Atsiuntus visą duomenų paketą ir paruošus programinę įrangą diegimui, multimedijos ekrane pasirodys apie tai skelbiantis pranešimas.

Kaip įdiegti atnaujinimus

Mokomasis vaizdo įrašas: atnaujinimai nuotoliniu būdu

--:--

Pastaba: Jei jau esate įsidiegę „We Connect ID.“ programėlę ir turite „We Connect Start“ paslaugų sutartį, galite praleisti pirmuosius žingsnius ir pereiti prie 4 punkto.

 1. 1. Atsisiųskite nemokamą „We Connect ID.“ išmaniojo telefono programėlę. Priklausomai nuo Jūsų įrenginio operacinės sistemos, „We Connect ID.“ programėlę Android arba iOS įrenginiams rasite „Google Play StoreOpens an external link“ arba „App StoreOpens an external link“ platformose.
 2. Prisijunkite programėlėje su Volkswagen ID ir pridėkite savo automobilį.
 3. Aktyvuokite savo „We Connect Start“ sutartį. Norėdami tai padaryti, vadovaukitės programėlėje pateiktais nurodymais.
 4. Galimi atnaujinimai automatiškai atsiunčiami vairuojant ID. su aktyvia interneto prieiga.
 5. Baigę vairuoti pasirinkite siūlomą atnaujinimą. Tikslų jo turinio aprašymą galite rasti skyrelyje „Papildoma informacija“.
 6. Diegiant nuotoliniu būdu atsiųstus atnaujinimus, Jūsų ID. negali būti įkraunamas, todėl įsitikinkite, kad baterijos energijos atsargos siekia bent jau 50 proc. ir tik tuomet atjunkite kištuką. Dabar jau galite pradėti diegimą. Priklausomai nuo atnaujinimo duomenų paketo dydžio, tai gali šiek tiek užtrukti. Prieš pradedant diegimą ID. multimedijos sistema taip pat praneš, ar turi būti atlikti tam tikri papildomi veiksmai (pavyzdžiui, uždaryti langai). Atnaujinimo diegimas pradedamas išlipus iš automobilio ir jį užrakinus.
 7. Kol diegiamas atnaujinimas, negalite įkrauti savojo ID. ar kitaip juo naudotis.
 8. Baigiantis diegimui Jūsų ID. vėl prisijungs prie interneto.

Dabar galite naudotis naujomis ir efektyviau veikiančiomis turėtomis funkcijomis. Volkswagen linki Jums gero laiko ir smagių kelionių su ID.

Volkswagen ID. viduje sėdintis vyras žiūri į multimedijos sistemos ekraną.

Pastabos dėl saugumo atnaujinant nuotoliniu būdu

Atnaujinant priekinės kameros programinę įrangą, nuo duomenų siuntimo pradžios iki diegimo pabaigos saugumo sumetimais negali būti naudojamos su ja veikiančios pagalbinės sistemos (pvz., eismo juostos palaikymo sistema, kelionių asistentas ir kt.). ID. ekrane pasirodys apie tai įspėjantys simboliai. Tuo metu įrangos būklė yra panaši į tuos atvejus, kai kamerą dengia sniegas ar purvas, o su tuo, greičiausiai, jau susidūrėte žiemą. ID. yra saugu vairuoti net ir neveikiant kamerai. Po sėkmingo dviejų duomenų paketų diegimo pagalbinės vairavimo sistemos vėl veiks, o jų galimybės bus optimizuotos. Mes išsiuntėme Jums elektroninį laišką, kurį perskaitę galite patvirtinti sutikimą gauti atnaujinimus. Prašome patikrinti elektroninio pašto, kurį nurodėte prisijungdami prie Jūsų Volkswagen ID., dėžutę. Saugumo sumetimais, atlikite tai sustoję.

D.U.K. – Atnaujinimas nuotoliniu būdu