A VW service employee hands a customer the key to her VW ID.3

ID. programinės įrangos atnaujinimas

Gaukite naudos iš ID. atnaujinimų

Gaukite naudos iš ID. atnaujinimų

Ar privalau vykti į techninės priežiūros centrą dėl kiekvieno programinės įrangos atnaujinimo?

Ne, atvykti į techninės priežiūros centrą dėl kiekvieno programinės įrangos atnaujinimo nereikia. Tam tikri atnaujinimai į Jūsų automobilį gali būti įdiegti nuotoliniu „Over-the-Air“ būdu, t. y. internetu. Daugiau informacijos apie galimus atnaujinimus rasite toliau.

Nauda Jums

Įdiegus naujinius, Jūsų ID. automobilis visada turės naujausią programinę įrangą – visu eksploatacijos laikotarpiu Jūs galėsite naudotis įvairiomis savo automobilio funkcijomis ir optimizavimo galimybėmis. Pasirūpinkite, kad į Jūsų transporto priemonę būtų įdiegti naujiniai, ir naudokitės šiais privalumais:

  • Daugybe sistemos veikimo patobulinimų;
  • naujausia programinės įrangos versija;
  • kai kuriais atvejais tai yra būtina sąlyga tolesniems atnaujinimams.
A woman sits in her VW ID.3 with her mobile phone in her hand
ID. software 2.3 atnaujinimai nuotoliniu būdu

Jau galite atnaujinti savo ID. programinę įrangą nuotoliniu būdu. Duomenys patogiai persiunčiami internetu, todėl Jums net nereikės važiuoti į servisą. Programinės įrangos atnaujinimo nuotoliniu būdu paslauga siūloma nuo 2021 metų rudens. Sužinokite daugiau apie tai, kokiomis sąlygomis automobilyje diegiami atnaujinimai ir kokie yra ID. programinės įrangos versijos 2.3 privalumai.

--:--
Įkelta, bet neįdiegta?

Šiame video paaiškinsime, kaip galite įdiegti pirmąjį nuotoliniu būdu įkeltą ID.Software2.3 atnaujinimą, skirtą ID. elektromobiliams. Taip pat, pateiksime patarimus, kaip išvengti dažnai pasitaikančių diegimo klaidų.

Jūsų kiti veiksmai

Ar prekybos atstovas jau su jumis susisiekė? Puiku. Jei dar neaptarėte smulkmenų telefonu, kitus veiksmus rasite čia:

  1. Susitarkite dėl vizito pas Volkswagen“ partnerį. Tai lengvai atliksite pasinaudodami mūsų  internetine kontaktine, skirta padėti rasti reikiamą kontaktą programinei įrangai atnaujinti. Pasirinkite pageidaujamą prekybos atstovąAtidaryti nuorodą ir ten pateikite bet kokią užklausą, pvz., dėl pakaitinio automobilio ir laisvų laikų.
     
  2. Sutartu laiku Volkswagen“ partneriui pristatykite savo ID. Jei pasirinksite pakaitinį automobilį, jis bus tiesiogiai perduotas jums.
     
  3. Sutartu ryšio palaikymo kanalu su jumis susisieks Volkswagen“ partneris, kai tik programinė įranga bus atnaujinta ir transporto priemonė paruošta atsiimti. Tada grąžinsite pakaitinį automobilį ir jums bus perduotas atnaujintas ID.
A customer hands over her ID.3 to the VW service employee
A VW service employee sits in an id3 and carries out the software update
Papildomi atnaujinimo privalumai

Naudos gausite iš daugybės kitų dalykų: yra įvairių našumo patobulinimų ir kitų programinės įrangos atnaujinimų. Susisiekite su Volkswagen“ partneriu dabar ir susitarkite dėl aptarnavimo vizito.

Klausimai ir atsakymai glaustai

Vis dar turite klausimų?

Su jumis jau buvo susisiekta dėl programinės įrangos atnaujinimo arba ar turite kokių klausimų?