2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

I.D. šeima.

Ateičiai reikia naujų pavarų.

Miestų augimas, iškastinio kuro stoka ir klimatiniai pasikeitimai atsineša naujų iššūkių. Atsakymas į juos yra elektrinis mobilumas.
I.D. VIZZION. Das Automobil der Zukunft.

Ateities automobilis.

I.D. VIZZION važiuoja autonomiškai, varomas elektra.
Aukščiausios klasės limuzinas leidžia pažvelgti į ateities mobilumą: valdomas žodinėmis komandomis ir gestais I.D. VIZZION važiuoja visiškai autonomiškai. Taip išmanusis įrenginys pats tampa vairuotoju, nes jam nereikia vairuotojo. Be to, sujungtas į tinklą su skaitmeniniu pasauliu I.D. VIZZION sugeba mokytis ir tuo pačiu metu yra empatiškas. Dėl to jis gali užtikrinti savo keleiviams laisvą erdvę, kurios jiems reikia kelyje – atsipalaidavimui, bendravimui arba taip pat ir darbui. Taip koncepcinis automobilis pasiekia naują komforto, ekologiško suderinamumo ir saugumo mastą.
image

Atvirkštinis laiko skaičiavimas startuojant į ateitį.

I.D., kaip kompaktiškos klasės elektromobilis bus paleistas 2020 metais.
Kaip pirmąjį kompaktišką Volkswagen, I.D. sudaro naujai sukurta modulinė unifikuotų konstrukcinių blokų elektrifikavimo sistema, trumpai MEB. Su vienu akumuliatoriaus įkrovimu jis nuvažiuoja iki 600 kilometrų. Važiuojant I.D., ateityje kelyje galima jaustis kaip namuose, nes per Volkswagen namų tinklą bus įmanoma sujungti automobilį į tinklą su butu arba namu. Nuo 2025 metų I.D. turi važiuoti visiškai automatiškai pagal komandas.
ID Crozz

Pirmasis elektra varomas CUV.

Naujasis I.D. CROZZ maketas vienija SUV klasei būdingą pasitikėjimą savimi su kupė dinamika.
Naujasis I.D. CROZZ yra krosoveris, sukurtas iš SUV klasės automobilio ir ketverių durų kupė, kuris buvo patobulintas artėjant serijinei gamybai. Dėl plataus variklio skyriaus dangčio, aiškių kontūrų sparnų ir juodos blizgios spalvos stogo paviršiaus I.D. CROZZ daro galingą ir vyriškąjį įspūdį.

Naujai įrengtas ir patobulintas buvo taip pat ir interjeras – „Open Space“ – su savo pranašiu talpumu ir labai lanksčia sėdynių koncepcija. I.D.CROZZ automobilyje buvo atsisakyta galinio priekinių durų statramsčio, taigi didelės atveriamos ir slankiosios durys plačiai atsidaro ir leidžia be problemų vežti netgi hibridinį dviratį.

Nuolat švariu oru salone, nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų, rūpinasi naujai Volkswagen sukurta „CleanAir“ sistema. Šiuo atveju meniu informuoja tiek apie oro kokybę, tiek apie aktualų sistemos veiksmą. Be to, patobulintas I.D.CROZZ aprūpintas naujuoju valdymo žodinėmis komandomis asistentu, kuris suteikia galimybę atidaryti ir uždaryti duris pagal žodinę komandą. Taip pat pagal nurodymą aktyvuojamas arba deaktyvuojamas visiškai automatizuotas režimas „I.D. Pilot“."

 

"Naujasis I.D.CROZZ yra sportinis, interaktyviosios koncepcijos ir be emisijos važiuojantis universalus automobilis, kurio elektrinė 4MOTION visų ratų pavara stebina negrįstoje trasoje taip pat, kaip nepalankiomis oro sąlygomis. Po vieną variklį veikia ant priekinės ir ant galinės ašies, jėgos paskirstymas reguliuojamas per elektrinį kardaninį veleną. 225 kW galios (sistemos galios) SUV klasės automobilio ridos atsarga su vienu įkrovimu yra 500 kilometrų (NEFZ**).

Dėl I.D.CROZZ viduryje integruoto akumuliatoriaus ir dviejų pavaros modulių priekinėje ir galinėje dalyje pasiekiamas idealus svorio paskirstymas. Dėl to I.D.CROZZ demonstruoja Golf GTI lygio valdomumo savybes.  Didelę įtaką tam daro važiuoklė su elektronikos reguliuojamais amortizatoriais, naujos koncepcijos daugiasvirtė galinė ašis ir taip pat naujai sukurti „McPherson“ spyruokliniai stovai.

ID Buzz

Rytojaus „Bulli“ važiuoja pats.

I.D. BUZZ yra pirmasis visame pasaulyje elektrinis daugiatikslis automobilinis furgonas su visiškai automatizuotu važiavimo režimu.
Dėl elektros pavaros jis yra erdvės stebuklas, kuriame yra iki aštuonių sėdynių ir du bagažo skyriai. Vietoje žibintų jame įrengtos šviesos diodų „akys“: jis jas atidaro paleidimo metu. Kai jis nori pasukti, šviesos diodų žibintai „pasižiūri“ atitinkama kryptimi. Kai jis registruoja žmones kelkraštyje, „pasižiūri“ į juos. Jo ridos atsarga važiuojant elektra yra 600 kilometrų (NEFZ). Įkrovimas vyksta induktyviai arba naudojant įkrovimo kolonėlę. Po 30 minučių pasiekiama 80 procentų talpos, kai įkrovimo galia yra 150 kW (DC).

Dėl elektros pavaros I.D. BUZZ yra erdvės stebuklas, kuriame yra iki aštuonių sėdynių ir du bagažo skyriai – vienas priekyje, vienas gale. Visiškai iš naujo buvo sugalvotas vairas. Jo vidinėje srityje nėra stipinų ir mygtukų, o jame įrengtas jutiklis paviršius su talpiniais laukais.

Navigacija ateities I.D. BUZZ „Pilot“ bus atliekama, naudojant AR projekcinį ekraną. Šiuo atveju navigacijos sistemos informacija ir krypties nurodymai bus virtualiai projektuojami nuo 7 iki 15 metrų prieš automobilį.

Tai gali Jus taip pat sudominti.