2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18

„e-paslaugos“.

Prie Jūsų paslaugų.

Mes siūlome galingą paslaugų paketą, kuris dar labiau supaprastins kasdienybę su Jūsų elektromobiliu ir padės Jums daugybėje situacijų.
image

Kaip toli aš galiu nuvažiuoti?

Kiek kilometrų Jūs nuvažiuojate per dieną? Nustatykite reguliatorius ir ridos atsargos skaičiuotuvo reikšmes, kad jos visiškai atitiktų Jūsų reikalavimus. Jūs pamatysite, kad e-Golf daugeliu atveju yra užaugęs iki Jūsų kasdienių poreikių.

Taip Jūs vėl įkrausite savo akumuliatorių.

Įkraukite savo automobilį, prisijungę prie sieninės įkrovimo stotelės, elektros tinklo kištukinio lizdo arba sparčiojo įkrovimo įrenginio.
image

Įkrovimo būdai.

Yra įvairių galimybių vėl įkrauti Jūsų automobilio akumuliatorių...

Ekologiška elektra.

Kad Jūsų elektromobilis būtų visapusiškai švarus.
image

Gero kelio. Su gera elektra.

Jums pasirenkant savo elektros tiekėją, mes rekomenduojame atsižvelgti į šiuos kriterijus: elektra, gaminama 100 % be CO2 iš atsinaujinančių energijos šaltinių, ir kilmės liudijimas iš aplinkosaugos žinybos arba ekspertizės („TÜV Nord/Süd“ sertifikatas).

Tinkle. Su „Car-Net“.

Geresnis informavimas padeda sėkmingiau pasiekti kelionės tikslą.
 • „App-Connect“.

  „App-Connect“ teikia tris pažangias technologijas, naudodami kurias Jūs perkelsite išmaniojo telefono taikomąsias programas į savo informacijos ir pramogų sistemos jutiklinį ekraną.

 • „Guide & Inform“.

  Ieškokite patrauklių kelionės tikslų savo apylinkėse arba gaukite aktualią eismo informaciją tiesiogiai iš tinklo.

 • „Security & Service“.

  Techninės priežiūros terminų planavimas, automatinis pranešimas apie eismo įvykį, iškvietimas automobiliui sugedus kelyje arba signalizacija realiuoju laiku: Jūsų asmeniniai asistentai padės Jums daugybėje situacijų.

 • „e-Remote“.

  Suteikia Jums patogią prieigą prie naudingų Jūsų elektrinio modelio funkcijų. Visai praktiška, naudojant kompiuterį arba taip pat Jūsų išmanųjį telefoną su „Car-Net“ taikomąja programa.

Tai gali Jus taip pat sudominti.