2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

„e-mobilumas“ kasdienybėje

Tai yra normali ateitis: „e-mobilumas“ kasdieniuose išbandymuose.

Kas sužavi žmones elektriniame mobilume? Ir kokių didelių privalumų turi elektrinio modelio vairuotojas? Pavyzdžiui, ypatingas važiavimo pojūtis ir begarsis „slydimas“ keliu. Tai sako mūsų bandytojai, kurie mūsų prašymu išbandė hibridinius ir elektrinius modelius. O Jūs galite papasakoti dar daugiau. Tačiau žiūrėkite patys.
image

Tyla dėl elektros: Michel Kreppold e-Golf automobilyje net išjungia radijo sistemą.

Michel Kreppold nuvažiuoja kasdien savo e-Golf bendrai 120 kilometrų į darbą ir atgal. Jis patenkintas, kad šiandien gali įkrauti automobilį iš daugybės stotelių. Taip pat todėl, kad jis mato savo e-Golf automobilyje tik naudą sau ir savo šeimai: čia pakanka vietos visiems – su įprastu Golf komfortu.
image

Sužavi visą šeimą: mažasis e-up!

Būti nepriklausomiems – tokia yra Kavemann šeimos pažiūra į gyvenimą. Jie turi netgi nuosavą saulės energijos sistemą, kuri gamina elektrą jų e-up! automobiliui. Pradedant mama Bianca ir baigiant sūnumi Luca – visi yra sužavėti tylaus ir ramaus važiavimo pojūčiu.
image

Visa firma elektriniame režime: Passat GTE sužavi.

Be tylos elektriniame režime, Dr. Alfons Roerkohl ypač sužavėtas savo Passat GTE efektyvumu. Jis naudojasi juo, kaip tarnybiniu automobiliu, ir tuo pačiu metu mielai dalijasi juo su savo darbuotojais, kuriuos taip pat stebina erdvumas ir ramaus važiavimo pojūtis.
image

Pilnai pakrautas e-Golf: Alexander Weber ir jo šeima mėgaujasi juo kasdien.

Alexander Weber skaito, kad šeimos automobiliui yra svarbūs trys punktai: didelė erdvė daiktams ir daug vietos tiek jo vaikams ant vientisos galinės sėdynės, tiek jam ir jo žmonai, kaip vairuotojui. Jis labai aukštai vertina tai, kad jo e-Golf be vargo suteikia jam visa tai. O dar labiau jį džiugina, kad jis gali patogiai įkrauti savo e-Golf naktimis ir rytais pigiai nuvažiuoti į darbą.

Tai gali Jus taip pat sudominti.

Tai gali Jus taip pat sudominti.