2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09
Tikroji Norvegija.

Tikroji Norvegija.

Per didelė ir per šalta. Kodėl norvegai, nepasydami to, važiuoja elektra.

Ar iš tikrųjų „e-mobilumas“ yra tok sudėtingas, kaip sako kai kurie žmonės? Mes išklausinėjome žmones Norvegijoje, šalyje su įsivaizduojamomis nepalankiomis sąlygomis: dideli atstumai, mažai gyventojų, pakankamai šalta. Ir, nepaisant to, šalyje, kurioje yra daugiausia elektromobilių Europoje. Kaip tai įmanoma? Paklauskime pačių norvegų!
Thomas in Norway

Blogi orai? Tik ne Norvegijoje.

Tomą lengviausiai sutikti lauke. Nesvarbu, kokiu oru: jis važiuoja savo automobiliu sportuoti atvirame ore arba iškylauti su šeima.
image

Gyvenimas tarp vištidės ir meno.

Draudimo darbuotojas Kristianas turi daug pomėgių: jam patinka jo vištos, jo tapybą ir jo e-Golf, su kurio jis vienija visus savo pomėgius.
image

Šeimos ritmu.

Fitneso mėgėja Lena neišsimuša iš ritmo ne tik įkraudama savo e-Golf. Labiausiai jai patinka leisti laiką automobilyje su savo dukra, kurią ji vežioja į kiekvieną šokių turnyrą.
Ginge in Norway

Iš garso įrašų studijos į kosmosą ir atgal.

Muzikantas Ginge kartais ieško priežasčių, kad tik galėtų pasivažinėti savo e-Golf. Dažniausiai jis nutiesia savo kelią tiesiai į kosmosą.
image

Geidžiate daugiau „e-mobilumo“ kasdieniuose išbandymuose?

Čia Volkswagen vairuotojai iš Vokietijos dalijasi savo patirtimi su elektriniais modeliais ir hibridiniais automobiliais bei įvardija elektrinių modelių ir hibridinių automobilių privalumus.

Tai gali Jus taip pat sudominti.