2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09
Elektrinis mobilumas.

Elektrinis mobilumas.

Elektrinis mobilumas žengia pirmyn.

„Daugiau nei 70 metų Volkswagen bendrovė intensyviai dirbo, siekdama, kad technologijos ir pirmiausia mobilumas būtų prieinami kuo platesniam žmonių ratui, nepriklausomai nuo pavaros tipo, ir mes tai darysime ateityje. Aukštos kokybės elektrinis mobilumas – visiems!“ – apibendrino Jürgen Stackmann (Volkswagen markės Vykdomosios tarybos narys pardavimo, rinkodaros ir popardaviminio aptarnavimo klausimais), kalbėdamas apie Volkswagen tikslus.

Iki 2025 metų Volkswagen planuoja išleisti daugiau nei 20 visiškai elektrinių modelių. Numatoma, kad I.D. prototipai, I.D. Buzz, I.D. Crozz ir I.D. Vizzion bus išleisti pirmieji. Markė taip pat planuoja pardavinėti milijoną elektromobilių per metus visame pasaulyje ir siekia tapti rinkos lyderiu elektriniame mobilume.    

image

Mūsų modeliai.

Elektriniai modeliai.

Volkswagen kuria rytojaus mobilumą – su automobiliais, kurie jau šiandien integruojasi į Jūsų kasdienybę. Atraskite elektrinio mobilumo pasaulį su mūsų elektromobiliais ir pažangiomis pavaros sistemomis.    

image

I.D. šeima.

Nuo kompaktiško elektromobilio iki aukščiausios klasės sedano.

Volkswagen bendrovėje mes nuolat judame pirmyn, kurdami šiuolaikiškus visų klasių automobilius. Išleisdami į rinką naują I.D. seriją, mes nusibrėžėme tikslą padaryti automobilį švaresnį, saugesnį, patogesnį ir komfortišką. Taip automobilis galės praplėsti savo reikšmę ir vertę ateities mobilume.

image

Sveiki atvykę į elektromobilių šalį.

Mes paklausėme norvegų: „Kaipgi Jūs važinėjate savo šalyje elektromobiliais?“ Patirkite „e-mobilumo“ privalumus sunkiausiomis sąlygomis.

image

Technologijos.

Svarbi kiekviena detalė.

Elektrinis Volkswagen mobilumas yra neįtikėtinų technologijų ir pranašaus patikimumo derinys. Mūsų plačios žinios ir kompetencija, suvienytos su daugiamete mūsų konstruktorių patirtimi, leI.D.žia mums ryžtingai formuoti ateities mobilumą. Sužinokite čia, kai funkcionuoja Volkswagen elektromobiliai.    

„e-paslaugos“

Mes siūlome galingą paslaugų paketą, kuris padarys Jūsų elektromobilį patikimu palydovu.

Tai gali Jus taip pat sudominti.