ID. Buzz
Visur namuose.

ID. Buzz
Visur namuose.

Kartu kurti mobilumo ateitį reiškia mums: elektrinis mobilumas visiems. Su maksimalia laisve, įkvėpimu ir individualybe. Mes kuriame automobilius, kurie rodo, kas yra tie žmonės, kurie jais važiuoja. Ir kaip jie gyvena. Todėl mes dirbame su didelėmis idėjomis ir smulkiomis detalėmis, kurie daro geresnę ateitį visiems.

Family portrait in front of the ID. Buzz

Kompaktiškas automobilis, krosoveris ar sedanas – mūsų ID. modeliai puikiai pritaikyti Tavo reikalavimams ir atspindi Tavo nepakartojamą požiūrį į pasaulį. Taip, kaip koncepcinis automobilis ID. Buzz. Su elektriniu furgonu mes grąžiname atgal į ateitį legendinį „Bulli“. Ir suteikiame Tau dar daugiau laisvės pasaulio atradimui. Kad Tu liktumei avantiūristu. Nesvarbu, kur Tu tuo metu būtumei. Kadangi ID. Buzz yra koncepcinis automobilis, žinoma, Tau teks dar šiek tiek palaukti serijinio modelio. Tačiau mėgavimas džiaugsmu iš anksto, kaip žinoma, yra geriausias džiaugsmas.

--:--

ID. Buzz. Aprūpintas mūsų geriausiomis idėjomis jis iš naujo apibrėžia, koks gali būti automobilis šiandien: kelrodis, mobilieji namai ir erdvė kūrybiškumui. Jei pageidaujama ID. Buzz žino Tavo mėgstamiausias dainas. Ir jis žino, kaip gali Tau geriausiai padėti Tavo kelionėje. Pavyzdžiui, savo kintama erdvės koncepcija ir gausia vieta Tavo šeimai ir nuotykiams. Važiuok kartu į gamtą ir tiesiog pasilik ten per naktį. Su papildytos realybės projekciniu ekranu Tu labai lengvai atsirasi tolimiausiose vietovėse. Staiga Tu pajusi vėją ir jūrą. Pabus prisiminimai. Lygiai taip pat, kaip ID. Buzz „akys“, kai jis pasisveikina su Tavimi savo pažangiaisiais priekiniais šviesos diodų žibintais.

ID. Buzz seen from the side on a country road

Volkswagen ID. Buzz yra šeimos draugas. Ir palydovas streso kupinoje kasdienybėje. Nes elektromobilis suteikia tiesiog viską, kas supaprastina gyvenimą: šiuolaikišką komfortą, visiškai naują salono dizainą ir jau netrukus visiškai automatizuotą važiavimo režimą. Taip iš vairuotojo Tu pats tapsi keleiviu. Ir būsi laisvas daryti tai, kas Tave įkvėpia.

Erdvės stebuklas. Didelis nuotykis bagaže.

Kad Tu su savo ID. Buzz liktumei lankstus, mes atkreipėme dėmesį į optimalų erdvės išnaudojimą. Erdvus bagažo skyrius suteikia daug vietos didelėms idėjoms. O jei Tu norėsi, keliais rankų judesiais Tu sukursi salone net dar daugiau erdvės daiktams. Visiškai paprastai dėl lanksčios sėdynių koncepcijos.

view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

Papildytos realybės projekcinis ekranas. Naujausia technologija pėdsekiams.

ID. Buzz rodo kelią. Jo papildytos realybės projekcinis ekranas projektuoja navigaciją tiesiogiai prieš automobilį ant važiuojamosios dalies. O dėl papildytos realybės projekcijos Tu matai krypties rodykles būtent ten, kur Tu turi važiuoti. Taip Tu visuomet pasieksi kelionės tikslą, neatitraukdamas savo žvilgsnio nuo kelio.

the AR-Head-Up-Display in the ID. Buzz navigates the driver without them having to take their eyes off the road

Šviesos diodų „akys“. Žvilgsnis į svarbiausius dalykus.

Vietoje tipiškų apvalių priekinių žibintų ID. Buzz aprūpintas pažangiosiomis šviesos diodų „akimis“, kurios interaktyviai bendrauja su vairuotoju ir pėsčiaisiais. Jeigu, pavyzdžiui, Tu nori pasukti, jo priekiniai žibintai mirksi pageidaujama kryptimi. O jeigu ID. Buzz registruoja kelkraštyje pėsčiuosius ir dviratininkus, jis net pažvelgia ir neryškiai atkreipia į save dėmesį šviesos signalais. Visai įžvalgiai, ar ne?

Jutiklinis paviršius. Iš naujo išrastas ratas.

ID. Buzz valdomas žaismingai lengvai, nes viskas intuityviai orientuota į Tave. Jo vairuotojo vietoje nebėra mygtukų. Dėl jutiklinio paviršiaus vaire, norint valdyti jo funkcijas, pakanka lengvo prisilietimo. Spustelėk vairą, ir jau gali prasidėti Tavo kitas nuotykis.

Steering wheel with touchpad of the ID. Buzz

Užsisakykite dabar ir būkite eilės priekyje.

Gaukite visas naujienas apie ID.3, rezervacijas ir elektrinį mobilumą.