Maskuojamųjų spalvų ID.5 GTX stovi garaže.

Elektrinis ID.5 1

1. Užmaskuotas, serijinei gamybai beveik paruoštas prototipas.

1. Užmaskuotas, serijinei gamybai beveik paruoštas prototipas.

Kupė bruožų turintis stilingas SUV.

Pirmasis Volkswagen elektrinis kupė stiliaus SUV.  Pasitelkus naujausias programinės įrangos žinias, ant MEB platformos suprojektuotas novatoriškas modelis.

ID.5 yra pirmasis Volkswagen modelis, kuriame sportiškas kupė dizainas ir elegancija suderinti su jau pažįstamomis geriausiomis ID. šeimos savybėmis. Tai automobilis, suteikiantis naują erdvės pojūtį, užtikrinantis intuityvų valdymą ir visapusiškas jungiamumo galimybes – atnaujinimai bus diegiami nuotoliniu būdu. Taip Volkswagen primena apie savo patirtį tobulinant programinę įrangą. Rafinuoto dizaino kupė modelis savo išvaizda pastebimai skiriasi nuo įprastų automobilių. Nieko panašaus nėra ir visame segmente.
Atraskite įkvepiančios naujos formos elektromobilio vairavimo malonumą.

--:--
Maskuojamųjų spalvų ID.5 GTX stovi kampu garaže. Fone matyti medžiai.

Išraiškingai suderintų SUV ir kupė linijų dizainas

Iš pat pirmo žvilgsnio ID.5 atpažįstamas kaip progresyvus elektrinis krosoveris, kuriame SUV tvirtumas dera su sklandžiomis kupė silueto linijomis. Tokio kėbulo išskirtinumas – oro pasipriešinimą sumažinanti nepriekaištinga avangardinio dizaino aerodinamika. Todėl sumenko energijos sąnaudos, o svarbiausia – padidėjo nuvažiuojamas atstumas. Tuo metu viduje keleivius pasitinka sumaniai suplanuota erdvė: dėl kompaktiškos elektrinės pavaros jos niekada nepritrūks kasdien naudojantis automobiliu.

Maskuojamųjų spalvų ID.5 GTX priekinės dalies vaizdas, atkreipiant dėmesį į žibintus.

Kvapą gniaužančios elektromobilio galimybės

Kai galvojate apie savo poreikius, ar esate linkę leistis į kompromisus? Su naujuoju ID.5 to daryti nereikės. Šis modelis pasižymi SUV galia, ID. šeimos našumu ir sportinio automobilio dinamiškumu. Visa tai užtikrina nuo akceleratoriaus paspaudimo akimirkos visą sukimo momentą suteikiantys elektros varikliai. Grindyse sumontavus aukštos įtampos baterijos elementus gautas itin žemas svorio centras lemia išskirtinį stabilumą kelyje. Vairuodami ID.5 patirsite didžiulį malonumą.  ID.5 viena įkrova gali nuvažiuoti iki 540 km, o ID.5 GTX – iki 497 km atstumą.1  To daugiau nei pakanka, norint palikti už nugaros kasdienę rutiną.

1. Numatomas ID.5 modelio su 77 kWh efektyviosios talpos baterija ir galinių varančiųjų ratų sistema arba ID.5 GTX modelio su 77 kWh efektyviosios talpos baterija, dviem elektros varikliais ir visų varančiųjų ratų sistema nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP. Priklausomai nuo montuojamos įrangos, serijinės gamybos automobilių rodikliai gali skirtis.

Maskuojamųjų spalvų ID.5 GTX galinė dalis.

ID. GTX sukurtas ieškantiems naujų kelių

Nesvarbu, ar esate miesto gatvių šurmulyje, ar nuošaliame kalnų kelyje, išskirtinės ID. GTX dinaminės charakteristikos ir progresyvaus dizaino koncepcija atveria naujas elektrinio mobilumo galimybių ribas. Visiems keturiems ratams paskirstoma dviejų elektros variklių trauka lemia geresnį sukibimą ir sportišką valdymą. Efektyvūs elektros varikliai veikia tyliai, todėl būdami gamtoje galite jai atverti visus savo pojūčius. GTX modelis skirtas ne tik kasdienei rutinai, bet ir toms akimirkos, kai norisi kažko daugiau. Mėgaukitės aukščiausio lygio elektromobilio sportiškumu ir visais gausios erdvės teikiamais patogumais. 

Tobulai vienas kitą papildantys tvarumas ir elegancija

ID.5 yra trečiasis ID. šeimos modelis ir dar vienas svarbus žingsnis, siekiant tapti geidžiamiausiu tvaraus mobilumo prekių ženklu. Kaip ir ID.3 bei ID.4, klientą pasiekusio naujojo ID.5 CO₂ pėdsakas bus nulinis.¹ Kad į kelią galėtumėte leisti su neutraliu pradiniu CO₂ balansu, iš pradžių, naudodamiesi įvairiomis priemonėmis, mes sumažinome, o tam tikrais atvejais ir visiškai išvengėme CO₂ emisijos automobilių gamyboje. Tarp svarbiausių sprendimų buvo baterijoms gaminti ir surinkti naudojama atsinaujinančių išteklių elektros energija. Pagal specialų metodą nustatoma neišvengiama gamybos ir pristatymo CO₂ emisija kompensuojama vykdant sertifikuotus aplinkosaugos projektus. Mūsų laukia didžiausias iššūkis per visą įmonės istoriją. Tai turbūt sunkiausias išbandymas, su kuriuo teko susidurti, – mes prisiimame atsakomybę už savo CO₂ emisiją pasauliniu mastu. Tokiu būdu siekiame nulinės taršos ir tai darome jau dabar.

1. Kur tik įmanoma, Volkswagen automobilių gamyboje stengiasi sumažinti CO2 emisijas arba visiškai jų išvengti. Mažinti emisijas taip pat įpareigoti ir tiekėjai. Emisijos, kurių neįmanoma išvengti Volkswagen gamykloje arba per susitarimus su tiekėjais, proporcingai kompensuojamos įgyvendinant sertifikuotus aplinkosaugos projektus.

Jus taip pat gali sudominti:

Naujasis ID.4 GTX

Naujasis ID.4

ID. kroviklis – sieninė įkrovimo stotelė namams

Jus taip pat gali sudominti: