Aukštos įtampos akumuliatorius: garantija ir priežiūra

Aukštos įtampos akumuliatorius yra pagrindinis elektrinio judrumo elementas. Čia rasite visą svarbią informaciją, pvz., apie akumuliatoriaus priežiūrą, įkrovos valdymą ir garantiją, kad galėtumėte kuo ilgiau mėgautis savo ID.

„Volkswagen ID“. Akumuliatorius

Tinkamai prižiūrėdami, važiuosite toli

Kaip ir visa kita, ličio jonų akumuliatoriai sensta ir dėvisi. Tačiau akumuliatorių tinkamai prižiūrint galima kuo geriau palaikyti jo būklę ir talpą. Todėl turime kelis naudingus elektrinio automobilio aukštos įtampos akumuliatoriaus priežiūros patarimus. Tokiu būdu galite palaikyti ne tik automobilio nuvažiuojamą atstumą, bet ir jo ilgalaikę vertę.

Moteris įkrauna „ID.3“

Trys auksinės taisyklės,
kad nuvažiuotumėte toliau

Tinkamai prižiūrėti aukštos įtampos akumuliatorių gana lengva. Jei vadovausitės trimis auksinėmis taisyklėmis, jau būsite pasirūpinę svarbiausiais automobilio nuvažiuojamo atstumo priežiūros aspektais.

1. Per kasdienes trumpas keliones neįkraukite automobilio daugiau nei iki vidutiniškai 80 %.

2. Jei automobiliu nevažiuojama ilgiau nei 12 valandų, jį reikia įkrauti iki 30–80 % talpos.

3. Norėdami visiškai įkrauti automobilį (100 %) naudokite įkrovimo laikmatį su įkrovimo tvarkykle ir važiuokite iškart pasibaigus įkrovimui.

Paprastesnis gyvenimas
su įkrovimo tvarkykle

Rekomenduojame naudoti naujojo „ID.3“ išmaniąją įkrovimo tvarkyklę, kad prieš kiekvieną kelionę automobilio įkrovos lygis būtų optimalus. Paprastas valdymas informacijos ir pramogų sistemos jutikliniame ekrane leidžia ypač lengvai tiksliai valdyti aukštos įtampos akumuliatorių, pvz., nustatyti akumuliatoriaus įkrovimo ribas, įkrovimo vietas arba pasirinkti įkrovimą iškart arba atidėjus.