Perėjimas prie elektrinio mobilumo

Ekologiškai tvarus įkrovimas kelyje ir namuose

Ateities elektrinis mobilumas yra tinkamas kasdienybei, komfortiškas ir pirmiausia ekologiškai tvarus. Nesvarbu, ar jūs šiuo metu esate kelyje, ar namuose.

Stage Sustainibility

Elektrizuojanti:
mūsų Volkswagen įkrovimo koncepcija

Ekologinis tvarumas turi būti paprastas. Todėl mes siūlome jums viską iš vienų rankų: nuo elektromobilio iki gamtinės elektros ir, žinoma, viską, kas yra tarp jų.

  • „ID. Charger“ (sieninė įkrovimo stotelė)
  • „ID. Charger“ įrengimo paslauga
  • „We Charge“
ID.3 and charging concept

„ID. Charger“¹ – Volkswagen sieninė įkrovimo stotelė

Su mūsų „ID. Charger“¹ jūs turėsite degalinę tiesiogiai savo namuose. Tai reiškia, kad jūs galėsite rytais įlipti į savo įkrautą ID.3 ir kupini energijos pradėti dieną. Taip sakant, pasipildymas miegant. „ID. Charger“ egzistuoja trijų versijų – su duomenų perdavimu ir nuotoline prieiga ir be jų bei skirtingos įkrovimo galios, priklausomai nuo elektros įvado iki 11 kW. Tai atitinka elektrą maždaug 300 km ridos atsargai ir maždaug 5 įkrovimo valandas. „ID. Charger Connect“ įrenginyje, priklausomai nuo versijos, yra integruotos jungiamumo funkcijos, tokios kaip valdymas per taikomąją programą arba nuotolinė priežiūra (pasirinktinai per LTE).

Papildomai „ID. Charger“ pagal poreikį tiekiamas su elektros skaitikliu, kad jūs visuomet turėtumėte akiratyje savo įkrovimo procesus. Netrukus jūs galėsite užsakyti „ID. Charger“ patogiai internetu arba tiesiogiai jūsų Volkswagen prekybos atstovo įmonėje.