Ar pasiruošę pereiti prie elektrinio mobilumo?

Naudodami mūsų naująją Volkswagen EV check“ programėlę galite analizuoti savo vairavimo įpročius, pasitikrinti, ar esate pasiruošę pereiti prie elektrinio mobilumo, ir sužinoti, kuris Volkswagen“ elektrinis automobilis jums tinka labiausiai. Pradėkite nedelsdami – tiesiog atsisiųskite programėlę.

Į „Play Store“ Opens an external link

Į „App Store“ Opens an external link

 EV Check app on a smartphone

Registruokite savo keliones ir analizuokite savo mobilumo profilį

Prieš pradėdami pirmąją kelionę pasirinkite turimą automobilį pagal prekės ženklą ir modelį. Tuomet programėlė registruos visas keliones jūsų automobiliu ir pagal šiuos duomenis sukurs jūsų asmeninį mobilumo profilį. Čia bet kuriuo metu galėsite rasti įvairią informaciją, įskaitant savo keliones, akumuliatoriaus ir energijos naudojimo suvestines, CO2 emisijų duomenis ir bendras išlaidas.

„EV Check“ programėlė, kurioje rodomas mobilumo profilis
Leiskite „EV Check“ programėlei įvertinti jūsų profilį

Lyginkite savo profilį su bet kuriuo Volkswagen“ elektriniu automobiliu

Visa informacija apie jūsų keliones gali būti palyginta su pasirinkto Volkswagen“ elektrinio automobilio duomenimis. Tokiu būdu galėsite sužinoti, koks jūsų profilis būtų, jei visas keliones būtumėte atlikę elektriniu automobiliu. O svarbiausia – kiek sumažėtų energijos sąnaudos, CO2 emisijos ir piniginės išlaidos! Be to, galite išsiaiškinti, kuris elektrinis automobilis jums tiktų labiausiai.