T-Cross 

Gamykla užsakymų daugiau nebepriima. Turime platų modelių, kuriuos galite įsigyti nors dabar, pasirinkimą.

  • Bagažo skyriaus talpa455 litrai
  • Variklio galia70-110 kW (95-150 AG)
  • Sąnaudos4,2-5,2 l/100 km
  • Lyginamojo testoAuto Bild nugalėtojas

Volkswagen T-Cross apžvalga: viskas apie tobuląjį miesto krosoverį

Nuo malonaus interjero ir vairavimo asistentų iki dizaino ir techninių duomenų. Gintenis Dauparas išsamiai apžvelgia Volkswagen T-Cross.

T-Cross vanšu tilts

Nenorite laukti, kad įsigytumėte T-Cross?

Pasirinkite T-Cross iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

T-Cross vanšu tilts

Vokietijos automobilių žurnalas „AutoBild“ Volkswagen T-Cross nominavo Nr. 1 kompaktišku visureigiu! 

Atlikus vieną išsamiausių ir sudėtingiausių patikrinimų ir automobiliui įveikus 100 000 kilometrų, jis įvertintas aukščiausiu reitingu bei pripažintas pirmuoju savo klasėje. Pasiekus 100 000 km ridą mini visureigis buvo pilnai išardytas. Visos automobilio dalys buvo kruopščiai patikrintos ir beveik visos jos išsilaikė puikios būklės.

Išvada kalba pati už save: „Įtikinamas pasirodymas. Vargu ar mini SUV klasėje rastumėte automobilį, kuris būtų labiau suaugęs nei Volkswagen T-Cross.“

„VW T-Cross“

Visiškai tinkamas kasdien. Bet ne kasdieniškas.

Nepakartojamai lankstus. Nepalyginamai kompaktiškas. Suderintas su šiuolaikišku krosoverio dizainu ir funkcionaliu praktiškumu kasdienybėje. Trumpai kalbant, „T-Cross“ yra šiuolaikiškas nuotykių ieškotojas ir persikūnijimo meistras, kuris naujai interpretuoja laiko ženklus.

 

 

Komfortas

Daugiau vietos. Daugiau galimybių. Daugiau malonumo.

„T-Cross“ salonas dėl aukštesnės sėdėjimo padėties perteikia malonų laisvės pojūtį ir gali būti lanksčiai pritaikomas. Salone daugybė vietos keleiviams, bagažui ir spontaniškiems sumanymams. Vientisa galinė sėdynė gali būti perstumiama ir nulenkiama, jei reikia, kad būtų dar daugiau vietos daiktams, o bagažo skyriaus talpą būtų galima padidinti nuo 455 litrų net iki 1281 litro, kai sėdynė nulenkta. Viską vainikuoja daug praktiškų daiktadėžių ir kišenių daiktams sudėti, gėrimų laikiklis ir skyrius mobiliajam telefonui viduriniame pulte.

Gaukite pasiūlymą

Atsiųsime jums kainą elektroniniu paštu.

Bandomasis važiavimas

Norėtumėte išbandyti „T-Cross“ realybėje? Pasiūlykite norimą datą bandomajam važiavimui. Mūsų prekybos atstovas suteiks jums galimybę susipažinti su Volkswagen“ artimiau.

Didžiausias visureigių klasės pasirinkimas

Tokie pat patogūs mieste, kaip ir užmiestyje-
atraskite mūsų visureigius, kuriuose dera komfortas, inovatyvios technologijos, dizainas ir saugumas.

Automobiliai kiekvieno skoniui ir poreikiams

Jei nori apie panašius mūsų automobilių modelius sužinoti daugiau, kviečiame apžiūrėti ir Taigo!

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.

 

 

 

* Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

** Specialusis pasiūlymas T-Cross automobiliams iš sandėlio galioja iki 2023.12.31 arba kol yra automobilių pagal specialųjį pasiūlymą.