Passat Alltrack rear view on the beach, roof rack, woman standing at open passenger door, surfboard in the foreground

Passat Alltrack

Gamykla užsakymų daugiau nebepriima. Turime platų modelių, kuriuos galite įsigyti nors dabar, pasirinkimą.

Gamykla užsakymų daugiau nebepriima. Turime platų modelių, kuriuos galite įsigyti nors dabar, pasirinkimą.

  • Bagažo skyriaus talpa639 l
  • Variklio galia140–200 kW (190–272 AG)
  • Degalų sąnaudos5,1–7,1 l/100 km

Visada pasiruošęs. Naujasis „Passat Alltrack“.

Bebaimis nuotykių ieškotojas ant ratų – „Passat Alltrack“ turi itin tvirtą važiuoklę, puikiai tinkančią važiuoti bekele, tad su juo būsite pasiruošę bet kokiai kelionei tiek užmiestyje, tiek atokiose vietovėse, kur nėra kelių. Tačiau tai dar ne viskas. Intuityvios valdymo funkcijos užtikrina visišką komfortą vairuojant „Passat Alltrack“. Kelyje ir bekelėje.

Naujasis „Passat Alltrack“ turi daugybę technologinių pranašumų. Susipažinkite su trimis iš jų:

Grafiškai pavaizduotas „Passat Estrate“ pagalbinės vairavimo sistemos „Travel Assist“ jutiklių veikimas

 

Vairavimo pagalbinė sistema „Travel Assist“

Neleidžia iškrypti iš važiuojamosios eismo juostos. Ir išlaiko saugų atstumą iki kitų eismo dalyvių. 

4MOTION

Pasiruošęs priimti visus iššūkius – 4MOTION keturių varomųjų ratų sistema

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)  

Palaiko saugų atstumą. Ir saugų greitį.

Passat Variant schematische Darstellung des Reiseassistenten mit mehreren Sensoren
„Passat“ automatinio atstumo reguliavimo sistema ACC – grafiškai pavaizduotas prognozuojančiosios greičio palaikymo funkcijos veikimas

IQ.DRIVE 

Neleidžia iškrypti iš važiuojamosios eismo juostos. Ir išlaiko saugų atstumą iki kitų eismo dalyvių.

Su pasirinktine „Travel Assist“ sistema užsitikrinsite išskirtinai naudingą pagalbą, kai vairuojate. Palietus vieną mygtuką ji suteikia vairuotojui visišką komfortą1,2 ir pagalbą monotoniškose bei varginančiose vairavimo situacijose: 

  • „Travel Assist“ padeda neiškrypti iš važiuojamosios eismo juostos ir palaikyti greitį bei saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, todėl ypač praverčia važiuojant greitkeliu ir gerai įrengtais užmiesčio keliais.
  • Ji veikia suderintai su dvigubos sankabos transmisija (DSG) ir leidžia vairuotojui atsipalaiduoti eismo spūstyse bei situacijose, kai reikia dažnai stabčioti. 

 

1 Tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos.

2 Vairuotojas išlieka atsakingas už saugų vairavimą ir turi būti pasirengęs bet kada perimti iš pagalbinės sistemos automobilio valdymą.

Technologija

Įveikite sudėtingiausias trasas elegantišku stiliumi: 4MOTION keturių varomųjų ratų sistema 

Standartinė 4MOTION keturių varomųjų ratų sistema leidžia „Passat Alltrack“ įveikti net sudėtingiausias trasas. Su ja be vargo galėsite važiuoti smėlėtu, nelygiu ir stačiu paviršiumi, nes variklio galia adaptyviai paskirstoma visiems keturiems ratams. Be to, ji užtikrina didesnį komfortą važiojant šlapia ir slidžia kelio danga. 

Čia pavaizduoti automobiliai ir įranga gali skirtis nuo šiuo metu Lietuvoje siūlomo asortimento. Kai kurie pavaizduoti įrangos elementai siūlomi įsigyti pasirinktinai už papildomą mokestį. Skaitinės vertės nėra pagrįstos konkretaus automobilio duomenimis ir nėra laikomos pasiūlymo dalimi – jos pateikiamos siekiant palyginti skirtingo tipo automobilius.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.