Side view of a white and yellow VW ID. Buzz, which appears to be parked and charging electricity on someone else's panet.

Naujasis ID.Buzz

Visiškai elektrinis, palaikantis nuolatinį ryšį, kupinas naujų idėjų. Dabar galima užsisakyti iš anksto!

Visiškai elektrinis, palaikantis nuolatinį ryšį, kupinas naujų idėjų. Dabar galima užsisakyti iš anksto!

Puikūs dalykai prasideda nuo šypsenos

Naujasis ID. Buzz yra mūsų elektrifikuotos eros ikona. Pristatymo proga suvienijome jėgas su kitomis didingomis ikonomis – „Žvaigždžių karų“ herojais. Jie tryško entuziazmu nuo pat pirmosios akimirkos. ID. Buzz sužavi ne tik unikalia charizma, bet ir pažangiausiomis technologijomis bei visiškai nauju salono erdvės potyriu. Visa tai paverčia jį maloniu ir pažangiu nuotykių bendražygiu – nesvarbu, kokioje galaktikoje esate.

Tiesiog kosminis

Naująjį ID. Buzz apibūdina kur kas daugiau nei tik aukštosios technologijos – jis kupinas technologijų, sukurtų padėti žmonėms. Tai išmanus kompanionas, nepakartojama šypsena akimirksniu sukeliantis teigiamas emocijas. Galbūt jis ir nėra droidas, bet esame tikri, kad naujausias ID. šeimos narys iškart ras gerbėjų, kad ir kur keliautų.

Puikus Volkswagen pastiprinimas:
Ewanas McGregoras tapo mūsų prekių ženklo ambasadoriumi

Volkswagen Brand Ambassador Ewan McGregor is sitting on the bumper of his VW Bulli.

Prie mūsų komandos prisijungęs Ewanas McGregoras tapo galingu pastiprinimu. Aktorius yra aistringas Volkswagen gerbėjas, sukaupęs ištisą istorinių automobilių kolekciją, o vieną iš turimų modelių pats elektrifikavo. Jis yra ilgametis UNICEF JK Geros valios ambasadorius ir prisideda prie visame pasaulyje vykdomų labdaros kampanijų. Dėl šių priežasčių Ewanas yra tobulas partneris, siekiant bendro tikslo – tvaresnio mobilumo ateityje.

Obi Wan Kenobi actor and Volkswagen brand ambassador Ewan McGregor looks at the new VW ID. Buzz.

Nauja elektrinio mobilumo dimensija

A yellow and white VW ID. Buzz stands to one side on the edge of a beach promenade. In the background, a family with two children looks into the sunset over the sea.

Naujos eros dizainas

Naujasis ID. Buzz sukurtas įkvėpimo semiantis iš kultinio pirmtako Bulli, tad jame sklandžiai suderintos modernios proporcijos ir novatoriškos technologijos. Ištyrinėkite jo išmaniąsias funkcijas, išskirtinio erdvumo potyrį suteikiantį saloną ir naujovišką žibintų dizainą.

Side view of the front row of seats in the VW ID. Buzz at sunset.

Visapusiškai tvarus mobilumas

Visapusiškas tvarumas, siekiant klimatui dėmesingos ateities, – toks naujojo ID. Buzz tikslas. Automobilio pristatymo procesas yra neutralus klimatui, o kelyje jis visiškai neišmeta anglies dioksido. Kadangi salono medžiagų gamybai nenaudojama gyvūnų oda, o tokių detalių kaip sėdynių užvalkalai, grindų kilimai ir lubų apdaila gamybai taip pat naudojamos perdirbtos medžiagos, jame harmoningai dera tvarumas ir komfortas.

View from the font of the VW ID. Buzz in the direction of the windscreen, the sea can be seen in the background.

Naujas erdvumo lygis

Naujasis ID. Buzz yra universalus ir funkcionalus – taip pat ir dėl nedidelio apsisukimo spindulio, kuris vos didesnis nei vienuolika metrų. Automobilio viduje maksimaliai išnaudota erdvė, tad jame daug vietos kojoms. Taip yra todėl, kad salonas sukurtas pagal visiškai naują vietą taupančią koncepciją. Patogiai reguliuojamas ID. Buzz sėdynes galima pritaikyti įvairioms reikmėms. Taigi, net keliaujant su visais keleiviais, penkiavietėje versijoje už antrosios sėdynių eilės telpa iki 1 121 litro bagažo.

ID. Buzz – technologija ir ryšys

Palaiko Jus kelyje – ir saugiu atstumu nuo kitų

„Travel Assist“ sistema, naudojanti sutelktinius duomenis, gali išlaikyti automobilį reikiamoje eismo juostoje, palaikyti atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir nustatytą didžiausią greitį. „Travel Assist“ pasitelkia adaptyviąją eismo juostos sekimo funkciją, kuri automobilį išlaiko eismo juostos centre. Jei reikia, sistema padeda persirikiuoti į kitą eismo juostą važiuojant greitkelyje. Be to, „Travel Assist“ sistema gali panaudoti sutelktinius duomenis, kad pritaikytų automobilio greitį prie greičio apribojimų ir kelio struktūros (posūkių, žiedinių sankryžų ir kt.).

Naujasis ID.Buzz Cargo

Su ID. Buzz Cargo Jūsų komercinės kelionės gali pasikeisti į gera.

A woman and a man load a white and blue ID. Buzz Cargo, the electric transporter from Volkswagen.

Ateities komercinis transportas

Su ID. Buzz Cargo ekonomiško ir visiškai elektrinio mobilumo privalumai Jums prieinami ir automobilį naudojant darbui. Specialiai verslo reikmėms pritaikyta krovinių skyriaus koncepcija, dėl kurios daug erdvės viduje, –  tik viena iš daugybės šio furgono stiprybių.

Mūsų ID. modelių šeima – atraskite dabar!

The ID. Models ID.3, ID.4, ID.5 GTX and ID. Buzz

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?