Kaina nuo
26 691 € su PVM
Bendros degalų sąnaudos:
6,3 l/100km
Bendra CO2 emisija:
144g/km
Efektyvumo klasė:
B
Bagažo skyriaus talpa:
1 557l

Daugiau „Golf“ nei kada nors anksčiau. Naujasis skaitmeninis „Golf Variant“.

Naujasis „Golf Variant“ yra visapusiškas ir dinamiškas – visai kaip jūs! Akivaizdžiai „Variant“ iš išorės, su visiška skaitmenine laisve viduje – skaitmeninis ir lankstus. 

Naujasis „Golf Variant“ pasižymi daugybe privalumų. Susipažinkite su trimis iš jų:

Woman opens the tailgate of the Golf Variant via Easy Open

Bagažo skyrius ir „Easy Open“

Atidaro duris. Ir naujas galimybes.

Travel Assist in the Golf Variant keeps you on track and at a distance from vehicles in front.

„Travel Assist“ sistema.

Išlaiko automobilį jo eismo juostoje. Ir išlaiko saugų atstumą iki kitų eismo dalyvių.

Innovision cockpit in the Golf Estate

„Innovision Cockpit“ vairuotojo kabina

Skaitmeninės savybės užtikrina daugiau funkcionalumo.

Erdvumas

Atidaro duris. Ir naujas galimybes.

Kasdienybė kupina iššūkių: kaip dažnai tenka stovėti automobilio gale, vienoje rankoje laikant vaiką, kitoje – maišus ir neturėti, kaip atidaryti bagažinės? Pasirenkama funkcija „Easy Open“ leis atidaryti bagažo skyrių po mašinos galu pakišant pėdą. Čia laukia didelis – iki 1 642 l – tūris kroviniui ir keičiamo aukščio lanksčios bagažo skyriaus grindys. Dėl žemo slenksčio pirkinius įdėti dar lengviau. Tada tiesiog paspauskite vidaus mygtuką, ir bagažinės dangtis užsidarys automatiškai.

Skaitmeninis komfortas

Skaitmeninės savybės užtikrina daugiau funkcionalumo.

Pasirinkus radijo navigacijos sistemą „Discover Pro“, vairuotojo kabina „Digital Cockpit Pro“ gali būti atnaujinta į „Innovision Cockpit“. Tai reiškia, kad abu 10 colių (25,4 cm) rodinius galima sulieti. Gautame horizontaliame ekrane, kuris dar aiškesnis ir išsamesnis, pateikiamas ne tik klasikinis turinys, pvz., apsisukimų skaitiklis, spidometras ir odometras, bet ir kiti naudingi duomenys. Galite netgi nustatyti, kad mėgstamiausios funkcijos būtų rodomos pagrindiniame ekrane, visai kaip išmaniajame telefone.

Pagalbos vairuotojui sistemos 

Ji mato, kas gali būti už horizonto.

Ši įspėjimo apie pavojų funkcija yra standartinė ir teikia vairuotojui naudingą informaciją, įskaitant įspėjimus apie remonto darbus ar gelbėjimo transporto priemones. Technologija „Car2X“ naudoja „WiFi“ („pWLAN“) ryšį, kad praneštų šią informaciją.

Pasirinktinė adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su technologija „Car2X“* padeda vairuotojui pateikdama nemažai naudingos informacijos ir gali aktyviai įsikišti nelaimingo atsitikimo atveju (tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos). Pavyzdžiui, eismo spūsčių gale. Nepertraukiamas duomenų apsikeitimas vykdomas „WiFi“ (pWLAN“) ryšiu.

* Bus įtraukta vėliau.

 

Sužinoti daugiau apie naująjį „Golf Variant“

Visos savybės