--:--

Visiškas atnaujinimas
Volkswagen“ WAY TO ZERO

„Volkswagen zero“ logotipas

Susiduriame su didžiausiu iššūkiu mūsų bendrovės istorijoje. 

Tai, ko gero, didžiausias iššūkis judumo istorijoje: prisiimame savo atsakomybės dalį už pasaulinį išmetamą anglies dioksido kiekį. 

Todėl įsipareigojame laikytis Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos ir siekiame iki 2050 m. tapti neutralaus anglies dioksido poveikio* bendrove. Kad to pasiektume, imsimės tam tikrų pokyčių.

Pradėsime eiti nauju keliu.

Norime, kad šioje iniciatyvoje dalyvautų visi ir kad kiekvienas turėtų galimybę pasirinkti novatoriškas pavarų sistemas. Tokiu būdu galėsite atrasti savo asmeninį kelią siekiant sumažinti išmetamų teršalų kiekį. Tik tokiu būdu pasieksime bendro tikslo.  

Tai mūsų kelias link nulinio išmetamų teršalų kiekio. Ir šis kelias prasideda čia.

Vaizdas iš oro: keliu per mišką važiuojantis automobilis.

Pirmasis neutralaus anglies dioksido poveikio Volkswagen“: visiškai elektrinis ID.3

VW ID.3 priešais lauką

Visiškai elektrinis ID.3 yra pirmasis Volkswagen“ automobilis, pasižymintis tuo, kad jo anglies dioksido* poveikis neutralizuojamas ne tik gamybos, bet ir jo pristatymo klientui procese.

Mūsų gamybos procesai pagrįsti energijos naudojimo efektyvumu ir ekologiškos elektros naudojimu.

Kai įmanoma, stengiamasi užkirsti kelią teršalų išmetimui. O per gamybos etapą išmestų teršalų dalis, kuri yra neišvengiama, greitai bus sėkmingai sumažinta ir kompensuota įgyvendinant sertifikuotus klimato kaitos projektus. Vykdydami savo pirmąjį klimato apsaugos projektą, remiame savo partnerio „Permian Global“ projektą „Kantigan Mentaya Project“, skirtą apsaugoti 149 800 hektarų Indonezijos atogrąžų miškų, kurie sugeria didelį CO2 kiekį.

O kas nutiks, kai gausite savo automobilį? Padėsime jums, kad vairuodami savo ID.3 užtikrintumėte mažą per ilgą laiką išmetamo anglies dioksido kiekį. Pateiksime lanksčių pasiūlymų, kaip įkrauti automobilį naudojant ekologišką elektrą.

Tai reiškia, kad įsibėgėti galėsite naudodami tik elektrą ir nesukeldami jokių blogų pasekmių. Vairuoti automobilį dar niekada nebuvo taip malonu.

Didelė įvairovė: mūsų transmisijų technologijos

Judumo ateitis turi būti siejama su nuliniu išmetamų teršalų kiekiu. Ir tai turi būti taikoma ne kai kuriems, o visiems. Siekiant šio tikslo, mums reikia įvairių transmisijų technologijų, kurios užtikrintų didesnį našumą ir mažesnes sąnaudas. Tai geriausias galimas įrodymas, kad kiekvienas gali savaip prisidėti siekiant šio tikslo.

Vyras paplūdimyje, fone matosi VW ID.3.

Visiškai elektrinio ID.3 elektrinės transmisijos technologija

Novatoriška vairavimo koncepcija, užtikrinanti įspūdingą našumą ir suteikianti visiškai naujų vairavimo pojūčių.

  • Anglies dioksido poveikio neutralizavimas* gamybos ir pristatymo procese
  • Atsižvelgiant į akumuliatoriaus versiją, elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP**) siekia iki 420 km vos vienu įkrovimu
  • Daug erdvės, kurios suteikia modulinės elektrinės pavaros matrica (MEB)
Moteris sėdi priešais „VW Tiguan“, kraunamą sieninėje įkrovimo stotelėje.

Įkraunama hibridinė pavara

Mūsų „eHybrid“ dviguba pavara suteikia efektyvaus vairavimo malonumą

  • Didesnė galia ir mažesnės sąnaudos dėl elektrinės pavaros variklio ir TSI variklio
  • Efektyvios kelionės dėl E-MODE, su kuriuo kasdien elektra galima nuvažiuoti reikiamą atstumą
  • Dvigubas vairavimo malonumas, kurį suteikia į našumą orientuotas GTE režimas su galingumo padidinimo funkcija
Side or rear view VW Golf eTSI

Iš dalies hibridinė pavara

Naujas efektyvumo lygis, kurio pasiekti padeda elektrifikuotas TSI benzininis variklis: „eTSI“.

  • Ekonomiškesnės kelionės dėl saugomos kinetinės energijos ir inercinio riedėjimo funkcijos
  • Komfortiškesnio ir judresnio vairavimo pojūtis beveik kiekvienoje vairavimo situacijoje
  • Malonesnis pajudėjimas dėl galingos pagalbinės elektrinės pavaros

Bendros pastangos siekiant geresnės klimato apsaugos

Siekiant nuliniu išmetamų teršalų kiekiu pasižyminčio judumo svarbus kiekvienas žingsnis. Todėl stengiamės sumažinti išmetamų teršalų kiekį visoje vertės grandinėje ir nustatyti naujus standartus tiek žmonėms, tiek aplinkai.

„Elli Naturstrom“ logotipas

„Elli“: ekologiška energija namuose ir keliaujant

Tvarus judumas prasideda nuo elektros lizdo. Per savo patronuojamąją įmonę „Elli“ ne tik siūlome ekologišką įkrovimo stotelę ID. savininkams, bet ir tvarią energiją visiems. Volkswagen Naturstrom®“ ypatinga tuo, kad ji generuojama iš 100 % atsinaujinančiosios energijos sertifikuotose hidroelektrinėse ir kiekvieniems namams tiekia ekologišką elektrą, pasižyminčią neutraliu anglies dioksido* poveikiu.

Cars and trucks drive over a bridge

Mūsų tiekimo grandinės optimizavimas

Mes norime skatinti ekologiškos elektros ir perdirbtų medžiagų naudojimą žaliavų tiekimo grandinėje – atsižvelgiant į didelį komponentų, tiekėjų ir subtiekėjų skaičių, tai labai sudėtinga užduotis, kuriai mes skiriame visą savo energiją. Pavyzdžiui, iškėlėme sąlygą, kad mūsų tiekėjai, gamindami akumuliatorių elementus, naudotų ekologišką elektrą.
Išmetamo anglies dioksido kiekio kompensavimą per sertifikuotus klimato apsaugos projektus matome kaip neatidėliotiną priemonę neišvengiamam išmetamų teršalų kiekiui kompensuoti ir kaip žingsnį link nulinės taršos ateities.

Elli Naturstrom from hydropower

Ekologiška elektra mūsų gamykloms

Automobiliams gaminti taip pat naudojama energija. Stengiamės dar labiau sumažinti mūsų gamyklų išmetamo anglies dioksido kiekį visame pasaulyje. Mūsų tikslas – iki 2025 m. dvigubai sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį (palyginti su 2010 m.). Šio tikslo pasieksime, pavyzdžiui, dar didesniu mastu naudodami ekologišką elektrą energijos naudojimo efektyvumą didinančiose gamyklose. Taip galėsime dar labiau priartėti prie savo tikslo tapti neutralaus anglies dioksido* poveikio bendrove.