Atkreipkite dėmesį: Jei norite mėgautis visomis šio tinklalapio funkcijomis, kompiuteryje turi būti įdiegta „Flash“ ir „JavaScript“.
Įsitikinkite, kad interneto naršyklės nustatymuose yra aktyvinta „Flash“ ir „JavaScript“. Apsilankykite
, jei norite atsisiųsti dabartinę „Flash“ papildinio versiją.

Apie Volkswagen Baltijos šalyse

Remiantis statistiniais duomenimis, dauguma žmonių Baltijos šalyse važinėja „Volkswagen" automobiliais. Naujų automobilių pardavimo duomenys įrodo, jog „Volkswagen" yra dažniausiai registruojamas automobilio modelis Baltijos šalyse ir dabartiniu metu ši markė užima rinkos lyderio poziciją. Šiuo metu „Volkswagen" automobilius galima įsigyti:

Latvijoje - Ventspilyje, Liepajoje, Valmieros, Daugpilis ir Rygoje;

Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Kaune;

Estijoje - Taline, Tartu, Pernavoje, Viljandoje ir Jõhvi.

„Volkswagen pluss” – tai puiki galimybė nuolat užtikrinti pakankamą automobilių kiekį sandėliuose, kad pirkėjui netektų laukti keletą mėnesių, kol ateis jo eilė. Savo ruožtu dėl patogaus serviso centrų išdėstymo vartotojams nebereikės kaskart važiuoti į Rygą, Vilnių ar Taliną, norint atlikti savo automobilio reguliarią techninę priežiūrą. Oficialūs „Volkswagen" serviso centrai užtikrins aukščiausios kokybės serviso paslaugų tiekimą taip pat ir valstybių regionuose.

„Volkswagen” importuotojo Baltijos šalyse - SE „Moller Baltic Import” – centrinis ofisas yra Rygoje, įmonė užsiima automobilių pristatymu Lietuvai, Latvijai ir Estijai. Nuo 2009 metų rudens „Moller Baltic Import” 100 % akcijų priklauso Moller Group.

Nauji „Volkswagen” automobiliai šiuo metu sudaro 13 procentų rinkos dalį. Pasiekti tokių aukštų pardavimo rezultatų padeda geri santykiai su gamintoju. Tai reiškia, kad dilerių ir partnerių salonuose galima įsigyti tiesiai Baltijos rinkai skirtų automobilių ypatingas modifikacijas. Iš konkurentų Volkswagen išsiskiria platesniu modelių asortimentu, be to pardavimų apimčių didėjmą teigiamai įtakoja sėkmingas Volkswagen dalyvavimas Fleet (autoparkų) sandoriuose. Svarbų vaidmenį čia vaidina ir tai, kad VOLKSWAGEN tradiciškai laikomas techniškai patikimu, kokybišku ir prieinamu automobiliu.

Visus šiuos privalumus gali įvertinti ir be abejo vertina ir pats vartotojas. Būtent tą liudija ir besiplečianti Volkswagen rinka Baltijos šalyse.


Volkswagen kontaktai