Atkreipkite dėmesį: Jei norite mėgautis visomis šio tinklalapio funkcijomis, kompiuteryje turi būti įdiegta „Flash“ ir „JavaScript“.
Įsitikinkite, kad interneto naršyklės nustatymuose yra aktyvinta „Flash“ ir „JavaScript“. Apsilankykite
, jei norite atsisiųsti dabartinę „Flash“ papildinio versiją.

Automobilio blizgesys

Reguliari ir profesionali priežiūra padeda išsaugoti jūsų automobilio vertę. Tai gali būti vienas iš privalumų siekiant, kad automobilis atitiktų garantinius reikalavimus koroziniams kėbulo pažeidimams ir lako defektams. Geriausia automobilio apsauga nuo kenksmingų aplinkos veiksnių yra dažnas jo valymas ir saugojimas. Kuo ilgiau prie automobilio paviršiaus lieka prilipusių vabzdžių liekanų, paukščių mėšlo, medžio sakų, kelio ir pramoninės kilmės dulkių, dervos, suodžių dalelių, ant kelio barstomos druskos ir kitų agresyvių nuosėdų, tuo ilgesnis ir destruktyvesnis yra jų poveikis. Aukšta temperatūra, kuri atsiranda, pavyzdžiui, dėl intensyvaus saulės spinduliavimo, tik sustiprina paviršiaus žalojimą. Po žiemos reikėtų būtinai rūpestingai nuplauti apatinę automobilio dalį.

Priežiūros priemonės

Būtinas priežiūros priemones galima gauti iš „Volkswagen Service®“. Dar „Volkswagen“ siūlo lako priežiūros priemonių seriją, kuri sukurta būtent „Volkswagen“ automobilių lakams. Priežiūros priemonių vartojimo instrukciją saugokite tol, kol išnaudosite joje aprašomas priemones.

Tehniskā apkope
Techninis patikrinimas
Daugiau